3D Secure (Güvenli Alışveriş)

Ödeme alt yapımız iyzico ile entegre edilerek müşterilerimize 3D güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. 3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.

iyzico Nedir?

iyzico, hız ve verimlilik üzerine tasarlanmış bir ödeme hizmeti yönetim platformudur. “Kolay Ödeme” manasına gelen “Easy Check Out” kelimelerinin kısaltılmış ve Türkçe okunuşa uyarlanmış versiyonu olan iyzico, adından da anlaşılacağı üzere tamamen ödeme hizmetlerinde kolaylıklar üzerine kurgulanmış bir dünya yaratmaktadır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarının kredi kartlarıyla taksitli alışveriş imkanı verir.

PCI-DSS sertifikası ile üst düzey veri güvenliği ve fraud kontrol filtreleri ile sahteciliğe karşı önlem, iyzico entegrasyonuyla birlikte sahip olunan en önemli servislerdir. Hem web hem de mobil platformlarda Tek Tıkla Ödeme hizmeti ise e-ticaret siteleri ile müşteri arasındaki sadakati artıran bir diğer iyzico hizmetidir.

Fraud (Sahtecilik) Kontrolü

E-ticarette sahteciliği önlemek Fraud Kontrol ile mümkündür. iyzico, 150 fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti eder. Bu filtreler ile internetten alışverişte sahteciliğe karşı hem firmamızı hem de müşterimizi koruma altına almaktadır.