Butik Rüzgarı

YK Ortaklar Online Satış Hizmetleri ‘2000 li yıllara dayanan alt yapısı, uzman ekibi ve yılların verdiği tecrübe ile 2016 yılında başlamış olduğumuz ticari hayatımıza, müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak ve isteklerini gözeterek güven ve istikrarımızdan ödün vermeden emin adımlarla ilerlemekteyiz.

YK Ortaklar Online Satış Hizmetleri, Profesyonel işçilik ve köklü iş tecrübesi ile sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını ve deneyimli kadrosunun teknik birikiminide değerlendirerek sorunsuz ve kaliteli projelere imza atmıştır.

YK Ortaklar Online Satış Hizmetleri, Sektöründe profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiş ve kategorisinde elit bir bakış  açısı kazanmıştır. Deneyimli ve işinde uzman ekibimiz, teknik personel yönetiminde teknolojik ekipmanlarla kaliteli hizmet ve son kullanıcı memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için ciddi bir efor harcamaktadır.

YK Ortaklar Online Satış Hizmetleri, kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik  çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı prensip edinmiştir.
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kalite ve görsele büyük önem vererek müşteri memnuniyetini esas almaktayız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Bizim önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu, Müşterilerimize Butikruzgari.com güvencesi ile hizmet veriyoruz. Kaliteli,Güvenli,Hızlı ve Keyifli alışveriş imkanı sağlamak için gece,gündüz çalışıyoruz.
Zamanında Teslim
Tüm Ürünler 24 saat ila 48 saat arasında türkiyenin her yerine ulaştırıyoruz. Söz verdğimiz tarihte ulaştırılmayan ürünlerin ücretini iade ediyoruz.
İade Kolaylığı
Müşterilerimize 7 gün içinde iade hakkı sunuyoruz. Üstelik kargo ücreti bizden